UA

Про школу

Наша філософія

Всі ми знаємо, як багато в житті сучасної жінки залежить від її вміння бути сильною, незалежною і, водночас, жіночною, красивою та бажаною. І, звичайно, всі ми знаємо, який  важкий шлях до цих простих, але нелегко досяжних речей. Завжди хочеться мати улюблену професію, бути в ній успішною і затребуваною, і бути щасливою в сім'ї, радіти своїй красі та привабливості.

Наша школа - це затишне, дружелюбне місце, де можна навчитися виглядати настільки красивою, наскільки вам цього зараз хочеться, і, до того ж, можна здобути затребувану та цікаву професію, з якою ви завжди будете незалежні та самостійні у своїх бажаннях та рішеннях.

Своїми знаннями та секретами поділяться досвідчені візажисти та бровісти – майстри міжнародного класу. Засновник школи Тетяна Золоташко срібна призерка Чемпіонату Світу з макіяжу, переможниця Чемпіонату України, творець професійного бренду косметики для бровістів та візажистів.

Милі жінки! Давайте не відкладатимемо своє щастя та успішність на завтра - зробимо перший крок прямо зараз!

Ласкаво просимо!

Історія школи

Школа Zolotashko Make Up School заснована у 2010 році молодим та успішним візажистом Золоташко Тетяною.

Організація навчання, турбота про учнів та безперервне самовдосконалення зробили Тетяну професійнішою та досвідченішою, що дозволило їй заслужити титул віце-чемпіона світу та чемпіона України з макіяжу. У стінах Школи вона поступово виховувала таких самих професіоналів, деякі з яких вливались у систему навчання як викладачі.

Програми навчання нашої Школи створені з урахуванням багаторічного досвіду та призначені для людей різного віку та рівня підготовки. І, звичайно ж, ми не зупиняємось на досягнутому, удосконалюємось та розвиваємо Школу.

Сьогодні випускники Школи з честю та гідністю представляють Україну на міжнародних конкурсах та завойовують титули та медалі, відкривають свої студії, школи та, звичайно ж, радують своїм професіоналізмом вдячних клієнтів.
Навчання в нашій школі – це гідний початок успішної кар'єри та прибуткового майбутнього. Ми завжди раді допитливим умам та талановитим творцям.
Наша школа розташована у мальовничому центрі міста Дніпро, за адресою  вул. Короленко 8а, Салон "ZOLA"
Ласкаво просимо!