UA
Викладач: на вибір
Тривалість: 3 урока

Курс: "Сама собі візажист"

Вартість:
Зручний графік навчань

Зручний графік
навчань

У вартість входить професійне портфоліо

У вартість входить
професійне
портфоліо

Надаються матеріали, інструменти та моделі

Надаються
матеріали,
інструменти
та моделі

Заняття проходять в студії у центрі міста

Заняття проходять
в студії в центрі
міста

Заняття проводяться від 1 до 3 осіб у групі.

Тривалість 1 заняття до 2 годин.
Заняття проводиться поетапно – викладач показує та розповідає, учень відразу під наглядом викладача на собі на другій половині обличчя повторює.
Косметика та пензлі для занять надаються.
За бажанням учениці програма або її частина може бути проведена на косметиці учениці.
Проводиться докладний аналіз косметики, яка є у наявності у клієнтки, даються рекомендації, що необхідно докупити з професійної косметики та пензлів.

Програма обговорюється зі студентом і може бути змінена відповідно до побажань клієнта.
Учениці розповідається про тип її шкіри, її кольоротип, які кольори їй підходять у макіяжі та одязі, яка оптимальна форма брів для неї, підбираються відповідно до смаків клієнтки та її цілей форми макіяжу для неї.
В обох курсах розповідається про моделювання обличчя, суху корекцію обличчя, основи тонування та корекції недоліків шкіри, корекцію брів і форми губ.

Дивитись повністю Згорнути
Відгуки про курс
  • Вика
    13.10.2017
    Прошла курс у Татьяны Золоташко, всем довольна, действительно подход индивидуальный, всё очень понравилось)
  • Лена
    26.06.2017
    Пару месяцев назад закончила курс "Сам себе визажист", у преподавателя Юлии. Те, кто сомневается, что этот курс поможет, не сомневайтесь)))) 5 занятий прошли на одном дыхании. Теперь красивый макияж не мечта для меня, а реальность! Спасибо большое!!!
Написати відгук
Ваша думка:
Схожі курси
Курс: Курс: "Майстер салонного макіяжу"
Тривалість: 6 уроків
Викладач: викладач школи